Kontakt Online

2778202
Biuro Obsługi Klienta


Opinie o Firma Handlowo-UsugowaInternet

 

Oferujemy dostęp do internetu w technologii bezprzewodowej, za pośrednictwem własnej sieci bezprzewodowej. Nasza sieć jest podłączona do sieci internet za pomocą symetrycznych łącz światłowodowego, w przeciwieństwie do niektórych sieci korzystających z łacz typu xDSL, nie nadających zupełnie do dalszej odsprzedaży. Mając odpowiednie warunki techniczne przygotowaliśmy ofertę dostępu do sieci internet, która jest elastyczna i posiada możliwość wyboru odpowiedniego rodzaju transmisji wg. Państwa zapotrzebowań.

Dlaczego warto Nam zaufać i wybrać Naszą firmę jako dostawcę internetu dla swojego domu, lub firmy? Poniżej przedstawiamy niektóre z zalet Naszej sieci internetowej:

to tylko część Naszych zalet, dla których warto wybrać właśnie NAS. Zatem i TY dołącz do grona Naszych Abonentów Internetowych.

Zaufały Nam już ogromne rzesze Abonentów z wielu miejscowości, przekonaj się o tym także TY i zobacz w jak wielu miejscowościach dostarczamy internet...??? (kliknij i zobacz miejscowości w których działamy).

Kliknij tutaj i zobacz referencje dla Naszej firmy, potwierdzające Naszą rzetelność w świadzczeniu usług internetowych i innych

...DLA NAS NIE LICZY SIĘ ILOŚĆ ABONENTÓW, LECZ JAKOŚĆ INTERNETU...

Poniżej aktualne cenniki, regulaminy usług internetowych dla nowych i aktualnych klientów Naszych sieci, jak również inne dokumenty do pobrania.

1. Opis technicznczny pakietów internetowych

Lp. Nazwa pakietu             internetowego            
Prędkość w kierunku do klienta
Prędkość w kierunku od klienta
1. "FASTER-NET do 2Mb/s" 2Mbps 0,25Mbps
2. "FASTER-NET do 4Mb/s" 4Mbps 1Mbps
3. "FASTER-NET do 5Mb/s" 5Mbps 1Mbps
4. "FASTER-NET do 6Mb/s" 6Mbps 1Mbps
5. "FASTER-NET do 8Mb/s" 8Mbps 2Mbps
6. "FASTER-NET do 10Mb/s" 10Mbps 2Mbps
7. "FASTER-NET do 12Mb/s" 12Mbps 4Mbps

W swojej ofercie posiadamy również profesjonalne symetryczne łaczą internetowe ! Zainteresowani proszę kierować zapytania ofertowe na adres email: fasternet@fasternet.pl.

2. Dokumenty (cennik, wzory umów, regulamin i inne) zapraszamy do działu POBIERALNIA

3. Promocje internetowe, zapraszamy do działu PROMOCJE

4. Wsparcie techniczne, zapraszamy wszystkich Abonentów Naszych bezprzewodowych sieci do działu POMOC TECHNICZNA, w którym można uzyskać porady techniczne dotyczące działania internetu, jak również systemu operacyjnego Waszego komputera.

UWAGA !

  Cennik ogólny usług internetowych i serwisowych ważny od 1-stycznia 2016r.

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzezone (C) 2004-2013 FasterNet.pl<=>Szydlak Network
Internet Trzemesnia,Poreba,Zasan,Leki,Droginia,Bulina,Borzeta,Polanka,Zawada,Stroza,Zakliczyn,Brzaczowice, Stojowice,Kornatka,Brzezowa,Bulina,Jasienica,Bysina,Glichow,Lipnik,Poznachowice Dolne,Myslenice,Chelm