Kontakt Online

2778202
Biuro Obsługi Klienta


Opinie o Firma Handlowo-Usugowa  Promocje

 

Serdecznie zapraszamy obecnych i potencjalnych klientów sieci internetowej FasterNet.pl do zapoznania się z aktualnymi ofertami promocyjnymi.

=> NOWOŚĆ - INTERNET DOFINANSOWANY Z UNII EUROPEJSKIEJ !

PROMOCJA UNIJNA

Lista miejscowości objetych promocją - Poręba, Polanka, Zawada, Zasań, Poznachowice Dolne, Glichów, Stojowice, Kornatka, Lubień, Tenczyn.

Szczegóły na temat realizowanego projektu dostępne tutaj: http://www.fasternet.pl/s,inwestycje,53.html, opis i warunki promocji tutaj: http://www.fasternet.pl/upload/data/ue/promocja_unijna.pdf.

Serdecznie zapraszamy, ilość promocyjnych aktywacji ograniczona ilościowo - kto pierwszy ten lepszy :)

=> Promocja "INSTALACJA 2014" - zapoznaj się ze szczegółami nowej promocji na instalację Naszego internetu i przyłącz się do Naszej sieci. Dla klientów klientów zmieniających Operatora przygotowaliśmy super warunki cenowe! Oferta skierowana jest do osób chcących przyłaczyć się do sieci internetowej FasterNet.pl. Kliknij poniżej w banner i zapoznaj się z ofertą ! UWAGA ! Oferta ważna od 1 stycznia 2014r.

PROMOCJA ! instalacja internetu za

=> Promocja "PODAJ dalej" - jeśli jesteś zadowolony z Naszych usług to nie czekaj ani chwili dłużej. Poleć Nasz internet swoim znajomym, koledze, dziewczynie, rodzinie. Mamy dla Ciebie prezent z tego tytułu. Za każdego poleconego i podłączonego klienta obniżamy Twój abonament internetowy o połowę na 3 miesiące. Kliknij w poniższy baner i dowiedz się więcej jak łatwo możesz z Nami zarabiać

PROMOCJA ! podaj dalej, zarabiaj z nami

=> Promocja "ZMIEŃ operatora i przyłącz się do Nas" - masz internet ? Kończy Ci się umowa z obecnym Operatorem ? Myślisz o zmianie operatora ? Ta oferta jest dla Ciebie - wypróbuj Nasz internet ! Gwarantujemy szybki i stabilny internet, oraz dodatkowo:

Kliknij w poniższy baner i zapoznaj się z ofertą !

PROMOCJA ! zmień operatora, 3 miesiące za darmo

=> Promocja "RABAT za opłatę abonamentu z góry" - mamy dla Ciebie dodatkowy rabat pieniężny ! Już dzsiaj pomyśl nad opłaceniem abonamentu intenetowego z góry, w zamian otrzymasz rabat pieniężny ! Zapłać z góry i nie martw się terminem płatności. Kliknij w poniższy baner i dowiedz się więcej

PROMOCJA ! zapłać abonament z góry i otrzymaj dodatkowy rabat

=> Promocja "PRZEDŁUŻ UMOWĘ i ZOSTAŃ z NAMI" - kończy Ci się umowa z Nami na świadczenie usługi "Dostęp do sieci Internet" ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dla stałych, lojalnych Abonentów mamy specjalne warunki cenowe. Napisz lub zadzwoń do Nas po specjalną ofertę.

 

UWAGA ! Powyższe promocje ważne aż do odwołania przez Operatora.

 

 

Wszystkie prawa zastrzezone (C) 2004-2013 FasterNet.pl<=>Szydlak Network
Internet Trzemesnia,Poreba,Zasan,Leki,Droginia,Bulina,Borzeta,Polanka,Zawada,Stroza,Zakliczyn,Brzaczowice, Stojowice,Kornatka,Brzezowa,Bulina,Jasienica,Bysina,Glichow,Lipnik,Poznachowice Dolne,Myslenice,Chelm