Kontakt Online

2778202
Biuro Obsługi Klienta


Opinie o Firma Handlowo-Usugowa


  Telefonia internetowa VoIP

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą telefonii internetowej VoIP. Jesteśmy Partnerem handlowym Freeconet telefonii stacjonarnej za pośrednictwem sieci internetowej. Posiadamy w swojej ofercie urządzenia do telefonii nowej generacji VoIP. Jako partner handlowy Freeconet świadczymy usługi w zakresie wyboru odpowiedniego urządzenia VoIP, konfiguracji i obsługi. Freconet umożliwia darmowe rozmowy między abonamentami różnych operatorów: tradycyjnych, internetowych, a nawet komórkowych.

FreecoNet to nowoczesna platforma telefonii internetowej, która umożliwia Ci dzwonienie za darmo do wszystkich Twoich bliskich, niezależnie od tego w jakim kraju mieszkają i jakiego operatora telekomunikacyjnego używają. To wszystko za pomocą zwykłego telefonu. Wystarczy, że Ty i osoby, do których chcesz dzwonić za darmo, posiadają dostęp do Internetu i przyłączą się do FreecoNet.

Do wszystkich spoza FreecoNet bedziesz dzwonił po bardzo niskich stawkach. A specjalna usługa TelArena za każdym razem gdy wykręcisz numer telefonu, automatycznie sprawdzi i wybierze dla Ciebie operatora, który zrealizuje Twoje połączenie najtaniej.

Z FreecoNet można korzystać także za pośrednictwem telefonu komórkowego, posiadając odpowiednio do tego przystosowany aparat, bądź korzystając z usługi Wdzwoń się.

Zobacz wszystkie korzyści, jakie daje Ci FreecoNet :

 

 Nowoczesny telefon w domu

Dzięki FreecoNet możesz rozmawiać za darmo lub po niskich stawkach ze swojego zwykłego telefonu domowego, a do tego korzystać z wielu przydatnych usług dodanych!

 

 Za darmo ze wszystkimi we FreecoNet

Do wszystkich osób zarejestrowanym we FreecoNet dzwonisz za darmo.
 

 Połączenia międzymiastowe po cenach lokalnych

We FreecoNet nie ma podziału na połączenia lokalne i międzymiastowe, dzięki czemu gdziekolwiek dzwonisz płacisz tylko 0,05 zł za minutę.
 

 Tanie połączenia międzynarodowe

Ceny połączeń międzynarodowych zaczynają się już od 0,05 zł za minutę (z naliczaniem sekundowym). Pozwoli Ci to zaoszczędzić nawet do 90% na rachunkach telefonicznych!
 

 FreecoNet w komórce

Z FreecoNet możesz korzystać także przez telefon komórkowy, posiadając specjalną aplikację, bądź usługę Wdzwoń się. Zobacz wiecej...

Nie wszystko można zmienić, telefon tak! Marzą Ci się tańsze rozmowy telefoniczne? Chciałbyś zacząć korzystać z telefonii internetowej? Uważasz, że telefony VoIP są za drogie?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedzi na powyższe pytania. FreecoNet we współpracy z Siemens Gigaset stworzył nową ofertę: Nowoczesny telefon VoIP za złotówkę!

Siemens Gigaset A580IP
20 zł/m-c
Siemens Gigaset C470IP
25 zł/m-c

Zobacz porówananie tych dwóch telefonów

 

Bez żadnych dodatkowych kosztów! W ramach miesięcznej opłaty, zapewniamy Ci wszystko co niezbędne do korzystania z FreecoNet:
- konto,
- opłata za telefon,
- numer telefonu,
- co miesiąc 100 minut* na rozmowy,
- umowa na 24 m-ce.

Zobacz szczegóły oferty…

* minuty przeliczane są według cen połączeń na polskie numery stacjonarne, tj. 0,05 zł/min; minuty przekazywane są na konto użytkownika po naliczeniu miesięcznych opłat

Wszelkie zapytania w kwestiach technicznych związanych z funkcjonowaniem i doborem osprzętu VoIP prosimy kierować na adres poczty elektronicznej fasternet@fasternet.pl lub pod nr tel. 0691-392-455

Wszystkie prawa zastrzezone (C) 2004-2013 FasterNet.pl<=>Szydlak Network
Internet Trzemesnia,Poreba,Zasan,Leki,Droginia,Bulina,Borzeta,Polanka,Zawada,Stroza,Zakliczyn,Brzaczowice, Stojowice,Kornatka,Brzezowa,Bulina,Jasienica,Bysina,Glichow,Lipnik,Poznachowice Dolne,Myslenice,Chelm